110 000 €
108 €/m²
Property 24748 photo 1
Property 24748 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1015 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 710 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.

The plot of land is located in Spata area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30721
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160000 m
იყიდება
148 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13023
  • ფართი 1715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6773
  • ფართი 431 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
130 000 € 376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4843
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13027
  • ფართი 2638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
130 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32627
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13028
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34318
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
110 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24748
  • ფართი 1015 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
110 000 € 270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43857
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა