Property 21328 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.

There is also a land of 500sqm next to this land for sale.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42874
  • ფართი 493 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20440
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 235 m
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21328
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
148 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13023
  • ფართი 1715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
130 000 € 376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4843
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
110 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24748
  • ფართი 1015 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
120 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30291
  • ფართი 2373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
95 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46180
  • ფართი 14086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
140 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23278
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2990
  • ფართი 2985 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა