113 000 € 90 000 €
34 €/m²
Property 13027 photo 1
Property 13027 photo 2
Property 13027 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 12 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2638 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

The land plot is situated in the region of Koropi with 250 fruit-bearing olives  treese.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34517
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
165 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49861
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
135 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64218
  • ფართი 1102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
110 000 € 270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43857
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13028
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
130 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32627
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
160 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30721
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160000 m
იყიდება
150 000 €
  • ობიექტის კოდი 13666
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20440
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 235 m

სიახლეების დაგზავნა