85 000 €
340 €/m²
Property 23645 photo 1

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 250 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 100 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

The plot of land in which there is a posibility to built 100 sq.m is located in Artemida area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5846
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
80 000 € 175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32698
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1130 m
იყიდება
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13027
  • ფართი 2638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
120 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30291
  • ფართი 2373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
95 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46180
  • ფართი 14086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
87 000 € 328 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6096
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
110 000 € 270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43857
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
85 000 € 340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23645
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21328
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
96 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12557
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა