Property 46180 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 14086 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

The land plot is located in the village of Sikamino.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23278
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
130 000 € 376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4843
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21328
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13027
  • ფართი 2638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5428
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
80 000 € 175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32698
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1130 m
იყიდება
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20440
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 235 m
იყიდება
130 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32627
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
110 000 € 270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43857
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
96 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12557
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა