Property 23278 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,2
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 300 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 360 კვ.მ.

The plot is located in Anavissos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4843
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5428
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
131 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12790
  • ფართი 2052 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7400 m
იყიდება
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13027
  • ფართი 2638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13028
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
140 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23278
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
130 000 € 144 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26119
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
120 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30291
  • ფართი 2373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
130 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32627
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
135 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64218
  • ფართი 1102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა