135 000 €
122 €/m²
Property 64218 photo 1
Property 64218 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1102 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 440 კვ.მ.

The land plot is located in the Dikastika area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10387
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
120 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30291
  • ფართი 2373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
152 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12787
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
160 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30721
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160000 m
იყიდება
130 000 € 144 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26119
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14832
  • ფართი 8800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 116 m
იყიდება
110 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24748
  • ფართი 1015 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
131 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12790
  • ფართი 2052 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7400 m
იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
190 000 € 448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43667
  • ფართი 424 m²
  • მანძილი ზღვიდან 240 m

სიახლეების დაგზავნა