კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 6500 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - აღმოსავლეთი
კოროპი
330 000 €
50 €/m²
ობიექტის კოდი
29659
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
6500 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | კოროპი (ათენი - აღმოსავლეთი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5400 m
მანძილი აეროპორტამდე:
15 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 6500 კვ.მ. in Attica.
The plot is located in Koropi area.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
400 000 €
296 €/m²
სასტუმრო 1350 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
14818
ფართი
1350 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
370 000 €
185 €/m²
სასტუმრო 2000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
24632
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
320 000 €
61 €/m²
სასტუმრო 5200 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
11732
ფართი
5200 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
480 000 €
375 000 €
315 €/m²
სასტუმრო 1187 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
60861
ფართი
1187 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
270 000 €
198 €/m²
სასტუმრო 1359 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
38995
ფართი
1359 m²
მანძილი ზღვიდან
7100 m
იყიდება
450 000 €
523 €/m²
სასტუმრო 860 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
31099
ფართი
860 m²
მანძილი ზღვიდან
450 m
იყიდება
400 000 €
80 €/m²
სასტუმრო 5000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
32648
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
360 000 €
292 €/m²
სასტუმრო 1230 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
25148
ფართი
1230 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
440 000 €
500 €/m²
სასტუმრო 880 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
59235
ფართი
880 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
266 000 €
280 €/m²
სასტუმრო 950 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13845
ფართი
950 m²
მანძილი ზღვიდან
850 m
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the