270 000 €
198 €/m²
Property 38995 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1359 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot of land is located in Spata area,Attica.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
335 000 € 549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7611
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
395 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10955
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
320 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11732
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
318 000 € 963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14028
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
260 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31134
  • ფართი 505 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
260 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36621
  • ფართი 2786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
270 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38995
  • ფართი 1359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7100 m
იყიდება
265 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56755
  • ფართი 3660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m

სიახლეების დაგზავნა