320 000 €
61 €/m²
Property 11732 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5200 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 227 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
275 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11564
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
285 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37866
  • ფართი 3470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
270 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38995
  • ფართი 1359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7100 m
იყიდება
330 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29659
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62025
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
267 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14960
  • ფართი 6458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
430 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13792
  • ფართი 996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა