კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5000 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
კალამოსი
Kalamos - ცენტრი
400 000 €
80 €/m²
ობიექტის კოდი
32648
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5000 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
Kalamos - ცენტრი (კალამოსი) | დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
13000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
29 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. in Attica.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
410 000 €
745 €/m²
სასტუმრო 550 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
38637
ფართი
550 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
370 000 €
356 €/m²
სასტუმრო 1038 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
33921
ფართი
1038 m²
მანძილი ზღვიდან
17000 m
იყიდება
350 000 €
583 €/m²
სასტუმრო 600 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
10880
ფართი
600 m²
იყიდება
400 000 €
80 €/m²
სასტუმრო 5000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
32648
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
450 000 €
374 €/m²
სასტუმრო 1203 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
52393
ფართი
1203 m²
მანძილი ზღვიდან
20 m
იყიდება
480 000 €
758 €/m²
სასტუმრო 633 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
64080
ფართი
633 m²
მანძილი ზღვიდან
625 m
იყიდება
420 000 €
420 €/m²
სასტუმრო 1000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
62025
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
2200 m
იყიდება
510 000 €
368 €/m²
სასტუმრო 1385 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13785
ფართი
1385 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
450 000 €
78 €/m²
სასტუმრო 5704 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
22907
ფართი
5704 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
540 000 €
245 €/m²
სასტუმრო 2200 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
64082
ფართი
2200 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the