Property 13845 photo 1
Property 13845 photo 2
Property 13845 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,3
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 950 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is located in Anavissos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13214
  • ფართი 7900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
240 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31349
  • ფართი 1273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
260 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31134
  • ფართი 505 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
370 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24632
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
360 000 € 373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47502
  • ფართი 965 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
240 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29069
  • ფართი 906 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23281
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
267 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14960
  • ფართი 6458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6860
  • ფართი 397 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა