Property 25148 photo 1
Property 25148 photo 2
Property 25148 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1230 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 370 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3577
  • ფართი 1417 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24404
  • ფართი 536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
410 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38637
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60861
  • ფართი 1187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
318 000 € 963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14028
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62025
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
440 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59235
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m

სიახლეების დაგზავნა