310 000 € 270 000 €
1800 €/m²
Property 26139 photo 1
Property 26139 photo 2
Property 26139 photo 3
Property 26139 photo 4
Property 26139 photo 5
Property 26139 photo 6
Property 26139 photo 7
Property 26139 photo 8
Property 26139 photo 9
Property 26139 photo 10
Property 26139 photo 11
Property 26139 photo 12
Property 26139 photo 13
Property 26139 photo 14
Property 26139 photo 15
Property 26139 photo 16
Property 26139 photo 17
Property 26139 photo 18
Property 26139 photo 19
Property 26139 photo 20
Property 26139 photo 21
Property 26139 photo 22
Property 26139 photo 23
Property 26139 photo 24
Property 26139 photo 25
Property 26139 photo 26
Property 26139 photo 27
Property 26139 photo 28

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1997
  • რემონტის წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 150 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The cottage is located in the Kineta district.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
410 000 € 3153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29321
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 2631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22432
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
425 000 € 3171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65282
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63052
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35507
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62375
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
365 000 € 2607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61796
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა