440 000 € 425 000 €
2157 €/m²
Property 59060 photo 1
Property 59060 photo 2
Property 59060 photo 3
Property 59060 photo 4
Property 59060 photo 5
Property 59060 photo 6
Property 59060 photo 7
Property 59060 photo 8
Property 59060 photo 9
Property 59060 photo 10
Property 59060 photo 11
Property 59060 photo 12
Property 59060 photo 13
Property 59060 photo 14
Property 59060 photo 15
Property 59060 photo 16
Property 59060 photo 17
Property 59060 photo 18
Property 59060 photo 19
Property 59060 photo 20
Property 59060 photo 21
Property 59060 photo 22
Property 59060 photo 23
Property 59060 photo 24
Property 59060 photo 25

Details

  • აშენების წელი: 1998
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • Playroom

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 197 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the area of Nea Makri

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63276
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
475 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13121
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29458
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 10
იყიდება
460 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26999
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
400 000 € 2631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22432
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა