იყიდება - კუნძული 152 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
400 000 €
2632 €/m²
Property 22432 photo 1
Property 22432 photo 2
Property 22432 photo 3
Property 22432 photo 4
Property 22432 photo 5
Property 22432 photo 6
Property 22432 photo 7
Property 22432 photo 8
Property 22432 photo 9
Property 22432 photo 10
Property 22432 photo 11
Property 22432 photo 12
Property 22432 photo 13
Property 22432 photo 14
  • ობიექტის კოდი 22432
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 152 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 340 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 152 კვ.მ in Attica. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The detached house is located in Agios Konstantinos,Lavrio.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26096
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23685
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63276
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
350 000 € 1635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4739
  • ფართი 214 m²
  • Rooms 6
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30072
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
370 000 € 1233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23753
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61660
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა