410 000 €
3154 €/m²
Property 29321 photo 1
Property 29321 photo 2
Property 29321 photo 3
Property 29321 photo 4
Property 29321 photo 5
Property 29321 photo 6
Property 29321 photo 7
Property 29321 photo 8
Property 29321 photo 9

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 130 კვ.მ in Attica. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the area of Nea Makri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19405
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 8
იყიდება
350 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12558
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9
იყიდება
380 000 € 4871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64787
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
420 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19544
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 7
იყიდება
380 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32747
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61660
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა