Property 61796 photo 1
Property 61796 photo 2
Property 61796 photo 3
Property 61796 photo 4
Property 61796 photo 5
Property 61796 photo 6
Property 61796 photo 7
Property 61796 photo 8
Property 61796 photo 9
Property 61796 photo 10
Property 61796 photo 11
Property 61796 photo 12
Property 61796 photo 13
Property 61796 photo 14
Property 61796 photo 15
Property 61796 photo 16
Property 61796 photo 17
Property 61796 photo 18
Property 61796 photo 19
Property 61796 photo 20
Property 61796 photo 21
Property 61796 photo 22
Property 61796 photo 23
Property 61796 photo 24
Property 61796 photo 25
Property 61796 photo 26
Property 61796 photo 27
Property 61796 photo 28
Property 61796 photo 29

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • რემონტის წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 9880 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 140 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the Koropi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41223
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
510 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42005
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60133
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
450 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61660
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 2607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61796
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა