იყიდება - სასტუმრო 7693 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
155 800 €
20 €/m²
Property 25719 photo 1
  • ობიექტის კოდი 25719
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 7693 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7693 კვ.მ. in Larnaka.

The land is more suitable for agriculture, located not far form Larnaca city.
Construction Zone G3 (Agricultural)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53062
  • ფართი 298 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
190 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57624
  • ფართი 8366 m²
იყიდება
180 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43765
  • ფართი 35118 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
190 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61330
  • ფართი 3101 m²
იყიდება
160 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37938
  • ფართი 640 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
160 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53163
  • ფართი 4701 m²
იყიდება
180 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32659
  • ფართი 4682 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
134 290 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32521
  • ფართი 1033 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
165 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52761
  • ფართი 7358 m²
იყიდება
137 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58613
  • ფართი 39131 m²

სიახლეების დაგზავნა