იყიდება - სასტუმრო 4682 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
180 000 €
38 €/m²
Property 32659 photo 1
Property 32659 photo 2
Property 32659 photo 3
  • ობიექტის კოდი 32659
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4682 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4682 კვ.მ. in Limassol.

Building coverage 6%

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
164 650 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25718
  • ფართი 636 m²
იყიდება
202 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25735
  • ფართი 11706 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
180 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37945
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
160 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58700
  • ფართი 17057 m²
იყიდება
185 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52033
  • ფართი 5324 m²
იყიდება
250 000 € 478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39901
  • ფართი 523 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
267 550 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25714
  • ფართი 1253 m²
იყიდება
220 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39844
  • ფართი 14400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
245 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58788
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
180 000 € 321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59368
  • ფართი 560 m²

სიახლეების დაგზავნა