კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 640 m² Larnaka
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლარნაკა
160 000 €
250 €/m²
ობიექტის კოდი
37938
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
640 m²
რეგიონი
Larnaka
ადგილი
ლარნაკა (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
3700 m
მანძილი აეროპორტამდე:
7 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 640 კვ.მ. in Larnaka. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
170 000 €
78 €/m²
სასტუმრო 2156 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
57596
ფართი
2156 m²
იყიდება
130 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 8362 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
51657
ფართი
8362 m²
იყიდება
210 000 €
466 €/m²
სასტუმრო 450 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
39513
ფართი
450 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
180 000 €
321 €/m²
სასტუმრო 560 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
59368
ფართი
560 m²
იყიდება
164 500 €
313 €/m²
სასტუმრო 524 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
49151
ფართი
524 m²
მანძილი ზღვიდან
45000 m
იყიდება
239 000 €
245 €/m²
სასტუმრო 972 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
25679
ფართი
972 m²
იყიდება
180 000 €
22 €/m²
სასტუმრო 7999 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
36531
ფართი
7999 m²
მანძილი ზღვიდან
7500 m
იყიდება
135 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 13044 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
51668
ფართი
13044 m²
იყიდება
165 000 €
22 €/m²
სასტუმრო 7358 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
52761
ფართი
7358 m²
იყიდება
160 000 €
250 €/m²
სასტუმრო 640 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
37938
ფართი
640 m²
მანძილი ზღვიდან
3700 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the