იყიდება - სასტუმრო 1033 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
134 290 €
130 €/m²
Property 32521 photo 1
  • ობიექტის კოდი 32521
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1033 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 14 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1033 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

Zone: H4
Building Factor: 0.4
Coverage Factor: 0.25
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Located in Mathikoloni village. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37445
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
200 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63950
  • ფართი 6021 m²
იყიდება
110 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46369
  • ფართი 12538 m²
იყიდება
110 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25248
  • ფართი 1430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
145 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51689
  • ფართი 4140 m²
იყიდება
120 000 € 441 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51634
  • ფართი 272 m²
იყიდება
167 800 € 259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25716
  • ფართი 647 m²
იყიდება
180 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57542
  • ფართი 10034 m²
იყიდება
195 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53164
  • ფართი 2927 m²
იყიდება
180 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58638
  • ფართი 6355 m²

სიახლეების დაგზავნა