იყიდება - სასტუმრო 35118 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
180 000 €
5 €/m²
Property 43765 photo 1
Property 43765 photo 2
  • ობიექტის კოდი 43765
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 35118 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 35118 კვ.მ. in Paphos.

Zone: G3
Building Factor: 0.1
Coverage Factor: 0.1
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32659
  • ფართი 4682 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
260 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42081
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
200 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37948
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
250 000 € 478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39901
  • ფართი 523 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
180 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57542
  • ფართი 10034 m²
იყიდება
185 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52033
  • ფართი 5324 m²
იყიდება
164 650 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25718
  • ფართი 636 m²
იყიდება
200 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37445
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
225 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51667
  • ფართი 2221 m²
იყიდება
210 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39513
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა