კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
უძრავი ქონება - ლარნაკა (კვიპროსი) - იყიდება - ვილები, ბინები, ქალაქური სახლები
ფართი ▼
192 ობიექტი 13 გვერდზე
იყიდება
1 379 000 €
1 050 000 €
7000 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
10947
ფართი
150 m²
მანძილი ზღვიდან
10 m
იყიდება
500 000 €
5555 €/m²
ბინა
Larnaka
ობიექტის კოდი
18005
ფართი
90 m²
Rooms
4
იყიდება
145 000 €
1883 €/m²
ბინა
Larnaka
ობიექტის კოდი
18037
ფართი
77 m²
Rooms
3
იყიდება
450 000 €
2777 €/m²
კუნძული
Larnaka
ობიექტის კოდი
18079
ფართი
162 m²
Rooms
4
იყიდება
370 000 €
2151 €/m²
კუნძული
Larnaka
ობიექტის კოდი
18082
ფართი
172 m²
მანძილი ზღვიდან
2700 m
იყიდება
მოთხოვნით
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
19707
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
1 448 000 €
5934 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
19767
ფართი
244 m²
მანძილი ზღვიდან
120 m
იყიდება
2 890 000 €
10509 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
19768
ფართი
275 m²
მანძილი ზღვიდან
110 m
იყიდება
415 000 €
2207 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
19800
ფართი
188 m²
მანძილი ზღვიდან
3100 m
იყიდება
750 000 €
4629 €/m²
ბინა
Larnaka
ობიექტის კოდი
23482
ფართი
162 m²
Rooms
4
იყიდება
6 450 000 €
8945 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
23600
ფართი
721 m²
Rooms
6
იყიდება
6 940 000 €
8032 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
23647
ფართი
864 m²
Rooms
6
იყიდება
4 860 000 €
7200 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
23650
ფართი
675 m²
Rooms
8
იყიდება
5 150 000 €
7629 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
23651
ფართი
675 m²
Rooms
7
იყიდება
6 350 000 €
8906 €/m²
კოტეჯი
Larnaka
ობიექტის კოდი
23654
ფართი
713 m²
Rooms
8
1
2
3
4
5
...
13
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ჩვენ ვიყენებთ ნაჭდევებს თქვენს ვებ-გვერდზე საუკეთესო გამოცდილებით. თუ თქვენ კვლავაც იყენებთ ამ გვერდს, ჩვენ ვივარაუდოთ, რომ თქვენ კმაყოფილი ხართ.
სხვა აქ
Ok