210 000 €
704 €/m²
Property 53062 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 120
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 298 კვ.მ. in Limassol.

Plot 298m2 in Omonia (full share). South plot. 120% rate, ideal for an apartment building (there are plans for three apartments and a building permit is expected soon). Price: €210.000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61330
  • ფართი 3101 m²
იყიდება
190 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57624
  • ფართი 8366 m²
იყიდება
250 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46483
  • ფართი 9309 m²
იყიდება
260 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42081
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
250 000 € 478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39901
  • ფართი 523 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40527
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
185 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58901
  • ფართი 60537 m²
იყიდება
210 000 € 704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53062
  • ფართი 298 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
170 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57596
  • ფართი 2156 m²
იყიდება
220 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51651
  • ფართი 6820 m²

სიახლეების დაგზავნა