360 000 €
1200 €/m²
Property 24057 photo 1
Property 24057 photo 2
Property 24057 photo 3
Property 24057 photo 4
Property 24057 photo 5
Property 24057 photo 6
Property 24057 photo 7
Property 24057 photo 8
Property 24057 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Lagonisi area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19544
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 7
იყიდება
490 000 € 2969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20949
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21704
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
400 000 € 2631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22432
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23302
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
510 000 € 1062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23486
  • ფართი 480 m²
  • Rooms 10
იყიდება
400 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23685
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
370 000 € 1233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23753
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
320 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23914
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა