Property 23753 photo 1
Property 23753 photo 2
Property 23753 photo 3
Property 23753 photo 4
Property 23753 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Palea Fokea area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 1608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7610
  • ფართი 342 m²
  • Rooms 10
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 8118
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11008
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
490 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11385
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 7
იყიდება
330 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12059
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12558
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
505 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12794
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
475 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13121
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 8
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13368
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა