510 000 €
1063 €/m²
Property 23486 photo 1
Property 23486 photo 2
Property 23486 photo 3
Property 23486 photo 4
Property 23486 photo 5
Property 23486 photo 6
Property 23486 photo 7
Property 23486 photo 8
Property 23486 photo 9
Property 23486 photo 10
Property 23486 photo 11
Property 23486 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 480 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30072
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61660
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29458
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 10
იყიდება
630 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7503
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9
იყიდება
490 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11385
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 7
იყიდება
760 000 € 2923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22807
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა