400 000 €
2222 €/m²
Property 23302 photo 1
Property 23302 photo 2
Property 23302 photo 3
Property 23302 photo 4
Property 23302 photo 5
Property 23302 photo 6
Property 23302 photo 7
Property 23302 photo 8
Property 23302 photo 9
Property 23302 photo 10
Property 23302 photo 11
Property 23302 photo 12
Property 23302 photo 13
Property 23302 photo 14
Property 23302 photo 15
Property 23302 photo 16
Property 23302 photo 17
Property 23302 photo 18
Property 23302 photo 19
Property 23302 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 79 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located on the first sea line in the area of Agioi Theodoroi 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13368
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 7
იყიდება
380 000 € 3040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35507
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24990
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 5
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24057
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
350 000 € 1635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4739
  • ფართი 214 m²
  • Rooms 6
იყიდება
460 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26999
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
500 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26121
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63276
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
410 000 € 3153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29321
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა