320 000 €
1778 €/m²
Property 23914 photo 1
Property 23914 photo 2
Property 23914 photo 3
Property 23914 photo 4
Property 23914 photo 5
Property 23914 photo 6
Property 23914 photo 7
Property 23914 photo 8
Property 23914 photo 9
Property 23914 photo 10
Property 23914 photo 11
Property 23914 photo 12
Property 23914 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the Lagonisi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
380 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32747
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24057
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63276
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
400 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23685
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
300 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35506
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45234
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა