Property 45234 photo 1
Property 45234 photo 2
Property 45234 photo 3
Property 45234 photo 4
Property 45234 photo 5
Property 45234 photo 6
Property 45234 photo 7
Property 45234 photo 8
Property 45234 photo 9
Property 45234 photo 10
Property 45234 photo 11
Property 45234 photo 12
Property 45234 photo 13
Property 45234 photo 14
Property 45234 photo 15
Property 45234 photo 16
Property 45234 photo 17
Property 45234 photo 18
Property 45234 photo 19
Property 45234 photo 20
Property 45234 photo 21
Property 45234 photo 22

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 276 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Cottage located in the area of Porto Rafti.
Consists of 3 floors.

There is a possibility to divide a house into 3 apartments.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45234
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
210 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37005
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 1233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23753
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
360 000 € 2647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65054
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 3733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63052
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 1635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4739
  • ფართი 214 m²
  • Rooms 6
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24057
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
290 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47320
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა