იყიდება - სასტუმრო 949 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
616 850 €
650 €/m²
Property 23387 photo 1
Property 23387 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23387
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 949 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 949 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 284 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49383
  • ფართი 21619 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
500 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60654
  • ფართი 3040 m²
იყიდება
503 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23377
  • ფართი 1007 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
900 000 € 269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24898
  • ფართი 3345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
750 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28896
  • ფართი 5217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
575 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55918
  • ფართი 25419 m²
იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
600 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51701
  • ფართი 6180 m²
იყიდება
570 350 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23396
  • ფართი 1037 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
700 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57539
  • ფართი 13676 m²

სიახლეების დაგზავნა