535 000 €
685 €/m²
Property 53059 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 30
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 781 კვ.მ. in Limassol.

Plot 781m2 in Kalogiri/ Mouttagiaka. South and dead end road. 30% rate, ideal for villa (there are plans and planing permission is expected very soon). Price: €535,000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49383
  • ფართი 21619 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
468 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52744
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
500 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38231
  • ფართი 24500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
800 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28897
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
613 600 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23380
  • ფართი 944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
600 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51701
  • ფართი 6180 m²
იყიდება
650 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36217
  • ფართი 691 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
550 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37738
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
755 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61780
  • ფართი 18712 m²
იყიდება
740 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38723
  • ფართი 10554 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა