იყიდება - სასტუმრო 5217 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
750 000 €
143 €/m²
Property 28896 photo 1
  • ობიექტის კოდი 28896
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 5217 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5217 კვ.მ. in Limassol.

For sale Land 5217 sq.meters in Cyprus.

  • Coverage of 30%
  • Density 20%

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28897
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
735 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53126
  • ფართი 3986 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
890 000 € 1010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53100
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
900 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58661
  • ფართი 10902 m²
იყიდება
1 075 000 € 814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51688
  • ფართი 1320 m²
იყიდება
755 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61780
  • ფართი 18712 m²
იყიდება
650 000 € 764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41153
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
616 850 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23387
  • ფართი 949 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
980 000 € 310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52484
  • ფართი 3153 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
950 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58790
  • ფართი 6972 m²

სიახლეების დაგზავნა