იყიდება - სასტუმრო 1007 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
503 500 €
500 €/m²
Property 23377 photo 1
Property 23377 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23377
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1007 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1007 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 302 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
715 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42294
  • ფართი 6689 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
613 600 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23380
  • ფართი 944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
424 800 € 480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23394
  • ფართი 885 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
520 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39811
  • ფართი 11811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
670 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58676
  • ფართი 66220 m²
იყიდება
590 000 € 1008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32170
  • ფართი 585 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
445 050 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23382
  • ფართი 989 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
500 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38231
  • ფართი 24500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა