იყიდება - სასტუმრო 6180 m² Nicosia

საბერძნეთი კვიპროსი ნიქოზია
600 000 €
97 €/m²
Property 51701 photo 1
Property 51701 photo 2
Property 51701 photo 3
Property 51701 photo 4
  • ობიექტის კოდი 51701
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 6180 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6180 კვ.მ. in Nicosia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
510 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57589
  • ფართი 164904 m²
იყიდება
755 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61780
  • ფართი 18712 m²
იყიდება
825 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37479
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
490 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57437
  • ფართი 58060 m²
იყიდება
750 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64484
  • ფართი 10034 m²
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
550 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37738
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
497 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25674
  • ფართი 8362 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
515 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48667
  • ფართი 15639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
650 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36217
  • ფართი 691 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m

სიახლეების დაგზავნა