კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 3345 m² Paphos
საბერძნეთი
კვიპროსი
პაფოსი
900 000 €
269 €/m²
ობიექტის კოდი
24898
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
3345 m²
რეგიონი
Paphos
ადგილი
პაფოსი (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
20 m
მანძილი აეროპორტამდე:
53 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 3345 კვ.მ. in Paphos.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
1 000 000 €
312 €/m²
სასტუმრო 3200 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
32180
ფართი
3200 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
750 000 €
143 €/m²
სასტუმრო 5217 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
28896
ფართი
5217 m²
მანძილი ზღვიდან
2300 m
იყიდება
850 000 €
816 €/m²
სასტუმრო 1041 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
25555
ფართი
1041 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
1 200 000 €
1 000 000 €
83 €/m²
სასტუმრო 11914 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
37033
ფართი
11914 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
790 000 €
1433 €/m²
სასტუმრო 551 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
32321
ფართი
551 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
1 300 000 €
32 €/m²
სასტუმრო 40135 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53139
ფართი
40135 m²
იყიდება
1 300 000 €
158 €/m²
სასტუმრო 8194 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
24911
ფართი
8194 m²
იყიდება
1 075 000 €
814 €/m²
სასტუმრო 1320 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51688
ფართი
1320 m²
იყიდება
890 000 €
1010 €/m²
სასტუმრო 881 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53100
ფართი
881 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
900 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 10902 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
58661
ფართი
10902 m²
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the