იყიდება - სასტუმრო 1037 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
414 800 €
400 €/m²
Property 23385 photo 1
Property 23385 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23385
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1037 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1037 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 311 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
468 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52744
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
369 600 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23373
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
580 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23400
  • ფართი 1161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
445 050 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23382
  • ფართი 989 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
395 000 € 635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53202
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5100 m
იყიდება
358 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23398
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
440 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26337
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
395 000 € 393 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53124
  • ფართი 1004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58643
  • ფართი 26422 m²
იყიდება
379 753 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23405
  • ფართი 869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m

სიახლეების დაგზავნა