იყიდება - სასტუმრო 989 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
445 050 €
450 €/m²
Property 23382 photo 1
Property 23382 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23382
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 989 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 989 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 296 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 €
  • ობიექტის კოდი 35278
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
653 250 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23386
  • ფართი 1005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
395 000 € 635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53202
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5100 m
იყიდება
490 000 € 801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53060
  • ფართი 611 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
450 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32660
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
394 800 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23376
  • ფართი 987 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
379 753 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23405
  • ფართი 869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
650 000 € 764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41153
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
358 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23398
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
490 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57437
  • ფართი 58060 m²

სიახლეების დაგზავნა