395 000 €
635 €/m²
Property 53202 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 80
  • დაშორება ზღვიდან: 5100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 622 კვ.მ. in Limassol.

Plot: 622m2 in Laiki Lefkothea, in a dead end sea with sea view. 80% rate, perfect for apartment building and for three houses (there are plans for 3 houses of four bedrooms).

Price: €395,000 plus VAT

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58723
  • ფართი 31952 m²
იყიდება
550 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37738
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
460 000 € 603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53061
  • ფართი 762 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
575 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55918
  • ფართი 25419 m²
იყიდება
590 000 € 1008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32170
  • ფართი 585 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
580 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23400
  • ფართი 1161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
350 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56123
  • ფართი 3243 m²
იყიდება
510 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57589
  • ფართი 164904 m²
იყიდება
450 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51659
  • ფართი 6200 m²
იყიდება
342 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46320
  • ფართი 5017 m²

სიახლეების დაგზავნა