იყიდება - სასტუმრო 869 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
379 753 €
437 €/m²
Property 23405 photo 1
Property 23405 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23405
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 869 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 869 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56123
  • ფართი 3243 m²
იყიდება
315 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58721
  • ფართი 13376 m²
იყიდება
510 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57589
  • ფართი 164904 m²
იყიდება
315 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56237
  • ფართი 44482 m²
იყიდება
530 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51665
  • ფართი 716 m²
იყიდება
535 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53059
  • ფართი 781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
358 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23398
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
530 000 € 581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45858
  • ფართი 911 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
369 600 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23373
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
450 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51659
  • ფართი 6200 m²

სიახლეების დაგზავნა