იყიდება - სასტუმრო 1161 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
580 500 €
500 €/m²
Property 23400 photo 1
Property 23400 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23400
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1161 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1161 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 348 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28897
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
740 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38723
  • ფართი 10554 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
750 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64484
  • ფართი 10034 m²
იყიდება
500 000 € 609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45007
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
850 000 € 816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25555
  • ფართი 1041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
590 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51678
  • ფართი 19910 m²
იყიდება
575 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55918
  • ფართი 25419 m²
იყიდება
590 000 € 1008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32170
  • ფართი 585 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
570 700 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23378
  • ფართი 878 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
550 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37738
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა