იყიდება - სასტუმრო 924 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
369 600 €
400 €/m²
Property 23373 photo 1
Property 23373 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23373
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 924 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 924 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 277 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
369 600 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23373
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
300 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58738
  • ფართი 24166 m²
იყიდება
335 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58818
  • ფართი 1332 m²
იყიდება
310 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25599
  • ფართი 2788 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
394 800 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23376
  • ფართი 987 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
445 050 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23382
  • ფართი 989 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
490 000 € 801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53060
  • ფართი 611 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
342 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46320
  • ფართი 5017 m²
იყიდება
500 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38231
  • ფართი 24500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
450 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28899
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა