იყიდება - სასტუმრო 895 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
358 000 €
400 €/m²
Property 23398 photo 1
Property 23398 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23398
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 895 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 895 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 268 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53060
  • ფართი 611 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
335 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58818
  • ფართი 1332 m²
იყიდება
490 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57437
  • ფართი 58060 m²
იყიდება
450 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32660
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
355 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58617
  • ფართი 18517 m²
იყიდება
414 800 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23385
  • ფართი 1037 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
379 753 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23405
  • ფართი 869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
369 600 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23373
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
310 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25599
  • ფართი 2788 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
315 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58721
  • ფართი 13376 m²

სიახლეების დაგზავნა