830 000 €
2184 €/m²
Property 23004 photo 1
Property 23004 photo 2
Property 23004 photo 3
Property 23004 photo 4
Property 23004 photo 5
Property 23004 photo 6
Property 23004 photo 7
Property 23004 photo 8
Property 23004 photo 9
Property 23004 photo 10
Property 23004 photo 11
Property 23004 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1990
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 380 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Agios Stephanos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66082
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 150 000 € 5299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62380
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 7
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4223
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 6
იყიდება
800 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15474
  • ფართი 464 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა