670 000 €
1558 €/m²
Property 23473 photo 1
Property 23473 photo 2
Property 23473 photo 3
Property 23473 photo 4
Property 23473 photo 5
Property 23473 photo 6
Property 23473 photo 7
Property 23473 photo 8
Property 23473 photo 9
Property 23473 photo 10
Property 23473 photo 11
Property 23473 photo 12
Property 23473 photo 13
Property 23473 photo 14
Property 23473 photo 15
Property 23473 photo 16
Property 23473 photo 17
Property 23473 photo 18

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 430 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთიერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება სამზარეულო. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The cottage is located in the area of Nea Makri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
660 000 € 3882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23806
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 5
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
660 000 € 6947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27967
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
780 000 € 2052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38432
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა