700 000 €
1750 €/m²
Property 4223 photo 1
Property 4223 photo 2
Property 4223 photo 3
Property 4223 photo 4
Property 4223 photo 5
Property 4223 photo 6
Property 4223 photo 7
Property 4223 photo 8
Property 4223 photo 9
Property 4223 photo 10
Property 4223 photo 11
Property 4223 photo 12
Property 4223 photo 13
Property 4223 photo 14
Property 4223 photo 15
Property 4223 photo 16
Property 4223 photo 17
Property 4223 photo 18
Property 4223 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12
იყიდება
660 000 € 3882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23806
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 5
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 1969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24120
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 11
იყიდება
660 000 € 6947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27967
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 000 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28611
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29458
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა