Property 12558 photo 1
Property 12558 photo 2
Property 12558 photo 3
Property 12558 photo 4
Property 12558 photo 5
Property 12558 photo 6
Property 12558 photo 7
Property 12558 photo 8
Property 12558 photo 9
Property 12558 photo 10
Property 12558 photo 11
Property 12558 photo 12
Property 12558 photo 13
Property 12558 photo 14
Property 12558 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღებები ოთახები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The detached house is located in Lagonisi (or "Rabbit Island"), a unique quiet coastal suburb of Athens.

In this area there are hotels, organized and free beaches, rest houses, restaurants, bars - everything needed by tourists.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 2969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20949
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
380 000 € 4871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64787
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26714
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
350 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12558
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
425 000 € 3171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65282
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
500 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14848
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26121
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 7
იყიდება
360 000 € 2647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65054
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა