იყიდება - კომერციული ქონება 79 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ჩრდილოეთი Vrilissia
300 000 €
3797 €/m²
Property 45622 photo 1
Property 45622 photo 2
Property 45622 photo 3
Property 45622 photo 4
Property 45622 photo 5

Details

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 79 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Store for sale in Vrilissia area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 822 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12805
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
260 000 € 846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38327
  • ფართი 307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
265 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37217
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
430 000 € 3873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40579
  • ფართი 111 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
315 000 € 1412 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62914
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა