360 000 €
2222 €/m²
Property 60775 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • რემონტის წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 9800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 162 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა.

The business area is located in the Peristeri area

Annual return 3.5% to 3.8%

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25165
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
300 000 € 949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54466
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
420 000 € 5675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57549
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
315 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36257
  • ფართი 117 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
455 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64919
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 340 m
იყიდება
430 000 € 3873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40579
  • ფართი 111 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა